Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Sobienie Biskupie - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa, którą można zaadaptować na dowolną działalność gospodarcza, położona na działce o powierzchni 6000 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Sobieniach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Piaseczno(Sobienie Biskupie + 25 km)

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia magazynowo-biurowa do wynajęcia | piaseczno Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową w Piasecznie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany blisko ścisłego centrum Otwocka. Lokal znajduje się na parterze, przy jednej z głównych ulic, przy ulicznym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Otwock

Otwock(Sobienie Biskupie + 18 km)

32 zł/m²250 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 250 m w klimatycznej kamienicy duży potencjał aranżacyjny Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 250 m , położony w Warszawa, w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bielawa

Bielawa(Sobienie Biskupie + 22 km)

53 940 zł1 740 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do wynajęcia na terenie przemysłowym w Konstancinie ogrzewana, murowana hala produkcyjna/usługowa/ magazynowa o powierzchni 1140m2 plus 300m2 biuro. Hala ma długość ok. 66m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Otwock

Otwock(Sobienie Biskupie + 18 km)

35,23 zł/m²369 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 369 m (320 m + 49 m ) z dodatkową piwnicą 156 m , zlokalizowany przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56,30 m² 69,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku w Józefosławiu przy ul. Wenus. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

5 pokoi / 160 mkw - W konstancinie-Chylice, dom wolnostojący położony na słonecznej posesji 1400 mkw: parter: salonik z kominkiem otwarty na kuchnię i jadalnię, 2 sypialnie: 15 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Bielawa(Sobienie Biskupie + 22 km)

14 800 zł170 m² 87,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy Dom na Wynajem | Osiedle Konstancja | Konstancin-Jeziorna Na wynajem wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej prestiżowych, strzeżonych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Łubna

Łubna(Sobienie Biskupie + 17 km)

26 852 €6 885 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 6.885 m2 magazynu do tego część biurowo socjalna 315 m2, pow. Baniocha. Standard: posadzka przemysłowa niepylna nośność 5t/m2 doki, bramy zero monitoring tryskacze esfr parking tir.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piaseczno(Sobienie Biskupie + 25 km)

3 600 zł55,13 m² 65,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 600 zł | Wynajem | 3 pokoje | 55 m2 I Piaseczno | Grochowskiego | blisko pkp rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Piaseczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Sobienie Biskupie

Sobienie Biskupie,mazowieckie

6 000 zł780 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym o pow. ok. 700m2. Parter 475m ; hala - 276m 4 pomieszczenia magazynowe o pow. 45m, 45m, 16m, 20m 2 pomieszczenia biurowe 11m, 11m łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Sobienie Biskupie

Sobienie Biskupie,mazowieckie

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek magazynowy + dobudowany budynek na biura około 100m2. Na działce siła, wodociąg, oczyszczalnia ścieków. Teren pilnowany. Doskonały na małe centrum logistyczne, hurtownię, magazyn, czy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij